لغو کنفرانس F8 توسط فیس بوک

لغو کنفرانس F8 توسط فیس بوک

لغو کنفرانس  F8 توسط فیس بوکFacebook  cancellation of F8 event over coronavirus

لغو کنفرانس F8 توسط فیس بوک

توسط : admin
فیس بوک به دنبال تصمیم خود مبنی بر لغو کنفرانس F8 امسال در مورد ترس از کرونا ویروس ، بیانه ایه در این زمینه صادر کرده است.

 

کنفرانس F8 چیست ؟

 

F8 رویداد سالانه فیس بوک برای  اطلاع رسانی به جهان در مورد برنامه های آتی خود است. این رویداد با محوریت توسعه دهندگان است اما کاربران نیز این کنفرانس را تماشا می کنند تا در مورد همه برنامه های جدید ، ویژگی ها و حتی سخت افزارهایی که قرار است بزودی ایجاد شوند اطلاعات کسب کنند.

 

 فیس بوک  در پست وبلاگ خود نوشت:

 

"با توجه به نگرانی های فزاینده در مورد COVID-19 ، ما  در نهایت دشواری تصمیم به لغو بخش حضوری F8 2020 گرفته ایم.

 F8 یک رویداد فوق العاده مهم برای فیس بوک است و یکی از راه های مورد علاقه ما برای تجلیل از همه توسعه دهندگان در سراسر جهان است ، اما باید سلامت و ایمنی همکاران توسعه دهنده ، کارمندان و همه افرادی که در زنده نگه داشتن این کنفرانس کمک میکنند  را در اولویت قرار دهیم. فیس بوک برای جلوگیری از جمع شدن تعداد زیادی از مردم در سرتاسر جهان و خطر ابتلا به COVID-19 ، گفت که در حال برنامه ریزی راه های دیگری برای اجتماع خود است.  برنامه ریزی شده که مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک ، سخنان اصلی خود را  علاوه بر پخش زنده ، برنامه های خود که به صورت میزبانی محلی است نیز  برگزار کند .

 

COVID-19 باعث اختلال جدی در سراسر جهان شده است . در حالی که koronavirus  در حال حاضر در چین روبه پایان است ، به سرعت در سراسر جهان گسترش می یابد و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند زمان  آن رسیده که برای مهار آن اقدام جدی شود  .

 

رویدادهای بزرگ بین المللی ، مانند MWC و F8 ، لغو می شوند و بسیاری از مشاغل در حال توقف  هستند تا به جلوگیری از تبدیل شدن COVID-19 به یک پاندمی جهانی ، کمک کنند. ژاپن تصمیم به تعطیلی مدارس خود گرفته است و نگرانی هایی نیز برای بازی های المپیک که در ماه ژوئیه در توکیو برگزار خواهد شده وجود دارد که ممکن است  به لغو آن بیانجامد .

 

وضعیت بورس سهام نیز به دلیل شیوع کرونا ویروس بسیار سخت شده است. نگرانی های مربوط به تأثیرگذاری بر زنجیره های تأمین ، به ویژه از چین ، باعث شده است تا بدترین سهام پس از بحران مالی ، ارزش سهام خود را بدست آورند - با این حال داو جونز به بالاترین میزان افت خود را در یک روز در سابقه خود دیده است .

 

فیس بوک اعلام کرده است که در هفته های آینده برنامه های جدید خود را برای F8  اعلام خواهد کرد. این شرکت می گوید شما می توانید برای دریافت جزئیات بیشتر و همچنین ثبت نام در این کنفرانس ، از اینجا  اقدام کنید.

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید