کمک فیس بوک به همراه توسعه دهندگان خود در جهت اطلاع رسانی در مورد ویروس کرونا

کمک فیس بوک به همراه توسعه دهندگان خود در جهت اطلاع رسانی در مورد ویروس کرونا

کمک فیس بوک به همراه توسعه دهندگان خود در جهت اطلاع رسانی در مورد ویروس کروناFacebook Messenger partners with devs to provide free official coronavirus responses

کمک فیس بوک به همراه توسعه دهندگان خود در جهت اطلاع رسانی در مورد ویروس کرونا

توسط : admin
فیسبوک با جامعه توسعه دهندگان خود در ارائه خدمات رایگان برای کمک به مبارزه با شیوع کورونا ویروس همکاری می کند.

 

 

این شرکت به سازمان های بهداشت و درمان دولت و سازمان های شناخته شده مانند سازمان ملل متحد کمک می کند تا با جامعه توسعه دهندگان فیس بوک ارتباط برقرار کنند تا پاسخ های خود را در مورد این بیماری به اطلاع عموم برسانند  .

 

فیس بوک می گوید شرکای توسعه دهنده آن خدمات خود را در این بحران بطور رایگان  ارائه می دهند تا بتوانند در گذر از این پاندمی و نجات جان انسانها کمک کنند .

 

از جمله نمونه خدماتی که توسط توسعه دهندگان ارائه می شود مواردی مانند کمک به خودکار سازی پاسخ به سؤالات متداول است که اشخاص بتوانند به صورت آزاد به منابع اطلاعاتی دسترسی داشته باشند . توسعه دهندگان همچنین می توانند قابلیت ها و بروز رسانی هایی در جهت انتقال مکالمه زنده به سیستم 

های پاسخگویی خودکار در اختیار افراد و سازمان ها قرار بدهند .

 

دکتر ظفر میرزا ، دستیار ویژه نخست وزیر بهداشت پاکستان ، گفت:

پشتیبانی فیسبوک از بحران کروناویروس برای تقویت آگاهی عمومی و توانمندسازی شهروندان ما با ارائه نکات کلیدی در زمینه سلامت که باعث حفظ امنیت در پاکستان و سراسر جهان می شود ، بسیار مهم خواهد بود. تجربه مسنجر به وزارت ما اجازه می دهد تا حمایت ما را انجام دهد و به شهروندان خدمت می کند که به روز می شوند درباره coronavirus اطلاعات کسب کنند ، ضمن اینکه دفترچه راهنمایی ما را برای موارد مهم تر باز نگه می دارد. 

 

فیس بوک مسنجر با داشتن 1.3 میلیارد  کاربر فعال ماهانه ، و  WhatsApp نیز متعاقبا با  تقریباً 1.6 میلیارد کاربر ،  به عنوان محبوب ترین سرویس پیام رسانی فوری در جهان است. فیس بوک مسنجر اجازه می دهد جدیدترین اطلاعات به سرعت  در این بحران در دسترس تعداد زیادی از افراد قرار بگیرد .

 

فیس بوک در یک نسخه نوشت:

 

وی گفت: "جوامع در سرتاسر جهان به دلیل شیوع کرونا ویروس با قرنطینه ها و سایر اختلالات زندگی روزمره سروکار دارند. مأموریت ما برای کمک به افراد در ارتباط و نزدیک تر شدن از هر زمان دیگر مهمتر است و بسیار مهم است که ما دسترسی کامل به جدیدترین و مطمئن ترین اطلاعات را به مردم ارائه دهیم.

همانطور که در هر بحران متداول است ، مردم از کانال های دیجیتالی مانند مسنجر استفاده می کنند تا در ارتباط باشند و از آمار و اطلاعات  از مراجع معتبر بهداشتی که در خط مقدم مقابله با این بیماری همه گیر جهانی قرار دارند ، مطلع شوند. "

 

غول رسانه های اجتماعی در حال راه اندازی هاكاتون است كه مانند هر سال امسال به نظر می رسد ، با استفاده از Devpost بصورت آنلاین برگزار می شود. فیس بوک از توسعه دهندگان دعوت کرد  برای ساختن راه حل های پیام رسانی که به چالش های مربوط به کرونابا استفاده از  قابلیت های شبکه های اجتماعی همکاری کنند .

وزارت بهداشت و وزارت نوآوری آرژانتین در حال حاضر تجربه ای با محوریت مسنجر را راه اندازی کرده است که به روزرسانی های موفقی درباره پاسخگویی و اطلاع رسانی دولت به این پاندمی  ارائه می کند. در زمانی که اطلاعات نادرست زیاد است ، افراد بهتر می دانند از کجا می توانند اطلاعات قابل اعتماد کسب کنند.

توسعه دهندگان علاقمند به مشارکت در طرح های Facebook می توانند برای به روزرسانی در خبرنامه Facebook for Developers مشترک شوند.

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید