گزارش HackerRank در مورد مهارت های زبانهای برنامه نویسی توسعه دهندگان

گزارش HackerRank در مورد مهارت های زبانهای برنامه نویسی توسعه دهندگان

گزارش HackerRank در مورد مهارت های زبانهای برنامه نویسی توسعه دهندگانHackerRank developer skills report

گزارش HackerRank در مورد مهارت های زبانهای برنامه نویسی توسعه دهندگان

توسط : admin
به گزارش HackerRankتوسعه دهندگان بدنبال یادگیری زبانهای برنامه نویسی جدید هستند ، جاوا اسکریپت همچنان پیشتاز این رقابت است .

 

یک گزارش آماری که توسط HackerRank منتشر شده است نشان می دهد که توسعه دهندگان جاوا اسکریپت به عنوان مشهورترین زبان ، علاقه مند به یادگیری زبان Go هستند ،و همچنین گزارش ها حاکی از آن است که این زبان بازار کار خوبی دارد .

گزارش مهارتهای توسعه دهندگان در سال HackerRank توسط  2020 بیان میکند كه جاوا اسكریپت در كنار جاوا ، سی و پایتون جایگاه خود را به عنوان مشهورترین زبان برنامه نویسی حفظ كرده است.

 

HackerRank  برای گزارش خود ، نظرسنجی آنلاینی را برگزار کرد که 116،648 توسعه دهنده نرم افزار از 162 کشور در آن شرکت کردند .نتیجه این گزارش نشان داده که  برای سومین سال متوالی  Go یکی از زبانهای برنامه نویسی است که برنامه نویسان علاقه مند به  یادگیری  آن هستند، به دنبال آن پایتون و کوتلین زبانهای دیگری هستند که برنامه نویسان مایلند کار با آنها را فرا بگیرند . Angular  پس از React بهترین چارچوب شناخته شد .  جنگو با کسب  مقام ششم ، دو امتیاز بالاتر از سال گذشته قرار گرفت .

 

با نگاهی به طرف دیگر تحقیقات ، 14٪ از مدیران استخدام در سطح جهان هنگام استخدامهای جدید ، در مقایسه با 21٪ در منطقه آمریكا ، اهمیتی به زبانهای برنامه نویسی جدید نمیدهند . علاوه بر این ، 39٪ از توسعه دهندگان در جهان  معتقدند که نسبت به برنامه نویسان آمریکایی که بالاترین میزان حقوق پرداخت می شود ، حقوق عادلانه به آنها پرداخت نمی شود.

 

در ژانویه ، در مطالعه دیگر  در سال 2019 در ایالت متحده آمریکا  برای زبان جاوا اسکریپت ، بیش از 21،000 نفر موفق به استخدام  شدند ،  هرچند که بیش از 91 درصد آنان مرد بودند و همچنین دو سوم (64 درصد) تجربه بین دو تا 10 سال کار  با این زبان را داشتند . 

 

باعث خوشحالی هست وقتی که با یادگیری فناوریهای مختلف امکان استخدام  برای توسعه دهندگان فراهم میگردد  . کتابخانه رابط کاربری React ، فریمورک Node.js اکسپرس و  همچنین ابزار تست واحد ،  Jest با استفاده از TypeScript،  بیش از 60٪ استفاده و رضایت 90٪ را به دست آوردند.

 

در همان ماه داده های جمع آوری شده توسط Yell Business که تفاوت در حقوق هایی را که توسعه دهندگان در سراسر جهان ارائه می دهند (که برای هزینه های زندگی ارائه شده است) نشان می دهد. به عنوان مثال ، توسعه دهندگان در چین بزرگترین برنده هستند و از حقوق تعدیل شده حدود 55352 پوند سود می برند. حقوق غیر قابل تعدیل (34318 پوند) پایین تر از بسیاری از کشورها است اما هزینه زندگی در چین نیز به همین میزان است .

 

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید