اپل به توسعه دهندگان خود اجازه ارسال پوش ناتیفیکیشن را داد

اپل به توسعه دهندگان خود اجازه ارسال پوش ناتیفیکیشن را داد

اپل به توسعه دهندگان خود اجازه ارسال پوش ناتیفیکیشن را دادApple now allows iOS developers to send ads using push notifications

اپل به توسعه دهندگان خود اجازه ارسال پوش ناتیفیکیشن را داد

توسط : admin
اپل دستورالعمل های فروشگاه App خود را به روز کرده است تا به توسعه دهندگان برنامه iOS اجازه دهد تبلیغات را با استفاده از push notifications ارسال کنند.

در گذشته ، توسعه دهندگان قادر به استفاده از push notifications  برای "تبلیغات یا اهداف بازاریابی" به صورت مستقیم نبودند.

در قوانین جدید فقط در صورت موافقت کاربر ، ارسال پیامهای مستقیم تبلیغاتی به کاربران مجاز خواهد بود. کاربران همچنین  میتوانند هر زمان که بخواهند از  دریافت تبلیغات خودداری کنند. خود اپل در گذشته اعلان هایی را ارسال کرده که بسیار شبیه تبلیغات بوده اند. این شرکت به دلیل آزاد بودن این قانون برای خود و منع دیگران برای استفاده از این روش همیشه مورد انتقاد قرار گرفته است. تغییراتی که امروزه در حال اجراست به شما کمک می کند تا ضمن حفظ اطمینان کاربران از حریم خود ، کنترل کامل خود را در توسعه بازاریابی انعطاف پذیرتر کنند.

 

اگرچه به نظر می رسد  فقط در صورت تائید کاربران تبلیغات  به آنها ارائه می شود ، اما در صورت وجود مزیت مشخص در این تبلیغات ، بسیاری از کاربران مجوز دریافت تبلیغات  را خواهند داد . به عنوان مثال ، افرادی که برنامه نصب شده برای نام تجاری پوشاک مورد علاقه خود هستند ، می توانند از push notifications استقبال کنند تا هنگام فروش ، به آنها اعلان دهند.

کاربران به راحتی میتوانند دریافت این تبلیغات را کنسل کنند .  همچنین همچنین کنترل بر روی توسعه دهندگان وجود دارد تا از ارسال تبلیغات غیر قانونی توسط آنها جلوگیری به عمل آید،که این امر واقعا مفید است .

به روزرسانی مهم دیگر امروز اپل مهلت اجرای "Sign in with Apple" است. همه برنامه های دارای سیستم ورود باید تا تاریخ 30 آوریل ورود به سیستم خود با "Sign in with Apple" جایگزین کنند .

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید