گوگل نیز گردهمایی بزرگ I/O خود را لغو کرد

گوگل نیز گردهمایی بزرگ I/O خود را لغو کرد

گوگل نیز گردهمایی بزرگ I/O خود را لغو کردI/O Google’s in-person developer event is cancelled

گوگل نیز گردهمایی بزرگ I/O خود را لغو کرد

توسط : admin
Google جدیدترین شرکتی است که بخش حضوری بزرگترین رویداد سالانه خود را لغو می کند.به علت خطر بزرگ کرونا برای کارمندان ، توسعه دهندگان و عموم بازدید کنندگان در این گردهمایی گوگل امسال تصمیم به لغو I / O گرفت .

 

سخنگوی گوگل گفت: "به دلیل نگرانی در مورد کروناویروس (COVID-19) ، و مطابق با راهنمایی های سازمان بهداشت جهانی و سایر مقامات بهداشتی ، تصمیم گرفته ایم که رویداد حضوری Google I / O را لغو کنیم."

 

Google از جمله شرکت هایی است که موضع محکمی در برابر شیوع coronavirus دارد. بسیاری از دفترهای Google در سراسر جهان بعد از اینکه به کارمندان گفته می شود از خانه کار می کنند ، بسیار خلوت شده اند ، از جمله در دوبلین که  به عنوان "سکوت مرگ آور " توصیف شده است. هفته گذشته ،آزمایش کرونای یکی از کارمندن گوگل در  دفتر زوریخ مثبت اعلام شد .

سخنگوی گوگل افزود : "ما نیز تأیید كنیم كه یك كارمند از دفتر ما در زوریخ  مبتلا تشخیص داده شده است.  آنها قبل از بروز هرگونه علائم در دفتر زوریخ بودند ، ما قبل از بروز علائم بیشتر دفاتر خود را تعطیل و به گفته های سخنگویان مقامات بهداشت عمومی احترام میگذاریم ، زیرا  اولویت ما سلامت و ایمنی همه است " .

 

Google در حال حاضر محدودیت هایی برای سفر کارمندان خود  به مناطق پرخطر مانند ایران ، کره جنوبی ، ژاپن و چندین منطقه ایتالیا را اعمال کرده است . تصمیم این شرکت برای لغو بخش حضوری I / O ، از سایر رویدادهای مهم جهانی فناوری از جمله MWC ، GDC ، Facebook F8 ، Nvidia GTC و سایر موارد پیروی می کند.

در اوایل امروز ، GitHub اعلام کرد کنفرانس ماهواره ای خود را نیز لغو می کند . ما انتظار داریم مایکروسافت نیز اعلام کند که رویداد مهم بعدی آنها یعنی ، BUILD ، نیز از این قاعده پیروی خواهد کرد - اما ، از روی تقویم ، هنوز تا رسیدن به این رویداد زمان زیادی پیش رو است . در حالی که دانشمندان هنوز در تلاشند تا بتوانند coronavirus جدید COVID-19 و شدت آن را درک کنند ، انتظار می رود میزان تلفات نسبتاً پایین باشد. اما به نظر می رسد ویروس بسیار مسری است و به ویژه برای افراد مسن و افراد دارای شرایط زمینه ای یا سیستم ایمنی ضعیف خطرناک است.

 

در حال حاضر ، دولت ها در مرحله  تلاش برای محدود کردن شیوع ویروس هستند. بسیاری در حال بررسی اقدامات از جمله ممنوعیت اجتماعات بزرگ هستند.

نگرانی اصلی این است که بیمارستان ها با مواردی حیاتی روبرو  هستند که مردم حتی قادر به دسترسی به معالجات ساده و پایه نیز نیستند. امید است اگر روند رشد ویروس حداقل تا تابستان به پایان برسد .

اگر بیمارستان ها کمتر شلوغ باشند ، در این صورت همه ما شانس بسیار بهتری برای مقابله با آن خواهیم داشت. در زمان نوشتن این مقاله ، 94 هزار و 391 مورد مبتلا به كروناویروس و 3221 مرگ و میر تأیید شده است.

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید