معرفی 10 کتابخانه برتر UI در جاوا اسکریپت

معرفی 10 کتابخانه برتر UI در جاوا اسکریپت

معرفی 10 کتابخانه برتر UI در جاوا اسکریپتTop 10 JavaScript UI library

معرفی 10 کتابخانه برتر UI در جاوا اسکریپت

توسط : admin
کتابخانه و چارچوب UI در جاوا اسکریپت به توسعه دهندگان وب کمک می کند تا به راحتی یک رابط کاربری تمیز ، آسان ، سازگار و جذاب بسازند. امروز ، بیش از 10،000 کتابخانه UI JavaScript برای توسعه دهندگان وب در دسترس است. اما این سؤال پیش می آید که بهترین آنها در بین آنها کدام است. بسیاری از توسعه دهندگان وب وقت و زمان زیادی را صرف جستجو در بهترین کتابخانه UI JavaScript می کنند.

 

بهترین روش برای انتخاب ایده آل ترین کتابخانه ، تعیین اهداف و نیازهای شغلی ، جستجوی اجزای آماده بر اساس نیازهای تجاری ، کوتاه کردن لیست مناسب ترین و جامع ترین ، ایجاد موجودی از مؤلفه ها ، شناسایی عملکردها و پس از آن انتخاب یکی از آنها است. چندین کتابخانه UI جاوا اسکریپت در دسترس هستند که شامل هزینه میشوند و برخی از آنها نیز ورژن های آزمایشی رایگان را نیز ارائه می دهند.

 

معرفی 10 کتابخانه برتر UI در جاوا اسکریپت :

ما با ارائه 10 کتابخانه برتر JavaScript UI که در زیر بیان شده است ، در انتخاب بهترین گزینه به شما کمک خواهیم کرد .

 

1-  DHTMLX :

DHTMLX کتابخانه UI جاوا اسکریپت را با تمرکز بر مدیریت پروژه ارائه می دهد که به توسعه دهندگان وب کمک می کند تا روند ساخت برنامه های وب واکنش گرا و cross-platform برای صنایع مختلف را به طور چشمگیری ساده کنند. عملکرد بالا و امکان پردازش  بیش از 10000+  از اجزای UI DHTMLX مانند Gantt و Scheduler نیازهای مشاغل بزرگ را که با مقادیر زیادی از داده کار می کنند را برآورده می کنند ، واقعا جای تقدیر دارد . کلیه محصولات DHTMLX شامل گزینه های گوناگونی برای سفارشی سازی است که به مشتریان این امکان را می دهد تا راه حل های مبتنی بر DHTMLX را با نیازهای خود تنظیم کنند. علاوه بر این ، کتابخانه های DHTMLX با محبوب ترین چارچوب های JS مانند Angular ، React و Vue.js. سازگار است. 

 

2- Webix :

Webix یک کتابخانه UI JavaScript است که به سرعت بخشیدن به روند توسعه وب کمک می کند. این امکان را می دهد که یک وب UI با کارایی بالا برای برنامه های کاربردی  پیچیده وب را ایجاد کنید. Webix ابزارکهای پیچیده ای مانند Kanban ، File Manager ، SpreadSheet ، Scheduler و Pivot را در اختیار شما قرار می دهد - برنامه های کاربردی آماده SPA که می توانند در هر  برنامه ای ادغام شوند. Webix سازگاری متقابل مرورگر را ارائه می دهد که به همراه داشتن سایر کتابخانه های UI JavaScript کمک می کند. همچنین سازگاری کامل با موبایل را داشته  و ادغام آسان با Angular و Backbone.js را ارائه می دهد.

 

3- Base web :

Base web اجزای گسترده و بسیار کارآمد ای را برای توسعه دهندگان وب ارائه می دهد که شامل جمع آوری تاریخ ، ابتدای ترکیب سطح پایین و سایر مؤلفه های وب است که به توسعه برنامه بسیار کارآمد وب کمک می کند. Base web توسط Uber ساخته شده است و بیشترین استفاده از کتابخانه UI در صنعت است.

 

4-Material UI :

کتابخانه Material UI تمام مؤلفه ها و عناصر قالب را طبق دستورالعمل های طراحی مواد Google ساخته است. این امر آن را به یک ماژول بسیار مفید برای  React تبدیل می کند. از ویژگی های اضافی Material UI می توان به نوار برنامه ، دکمه ، کارت ، مودالها ، جعبه گفتگو ، نمادها ، منوها و موارد دیگر اشاره کرد. اینها به توسعه دهندگان وب در ایجاد برنامه جدید وب در زمان کمتری کمک می کند. علاوه بر آن ، تم ها و الگوهای React در ایجاد تم های رنگی دلخواه برای برنامه کمک می کند که توسط افراد به راحتی قابل تشخیص و قابل قبول است.

 

5- Evergreen :

UI Evergreen  دارای مؤلفه های مختلف برای React است که برای توسعه یک برنامه وب مبتنی بر سطح سازمان ایده آل است. این روش برای توسعه دهندگان وب بسیار مفید و انعطاف پذیر است زیرا طیف گسترده ای از مؤلفه ها و ابزارها را ارائه می دهد. مؤلفه ها و ابزارهای مختلف ارائه شده توسط Evergreen UI شامل طرح بندی های اولیه ، نمادها ،دکمه های کشویی ، پیغام ها و موارد دیگر است. در هر زمان می توانید هر مؤلفه را وارد کنید. جامعه عظیمی از Spectrum Chat در حفظ و به روزرسانی کتابخانه UI کمک می کند.

 

6-Rebass :

Rebas یک ماژول برای UI Reactive React است که از جدیدترین متد های استایل برای ایجاد یک ظاهر طراحی عالی شده ساخته شده است. این ماژول 8 مؤلفه اصلی و 8 زیر مؤلفه جدید را به شما ارائه داده است که به سبک ، خصوصیات و اجزای آن افزوده می شود.  Rebas از عملکرد واکنش گرا بشدت پشتیبانی کرده و ویژگی های سبک تم آسان را ارائه می دهد. دارای پیشبندهای یک ظاهر طراحی شده در سیستم ، سبکهای واکنشگرا برای  تلفن همراه با سینتکس مبتنی بر آرایه ، طرح بندی flexbox و حداقل حجم فقط 4KB است.

 

7- Grommet :

grommet یکی از بزرگترین و پرکاربردترین کتابخانه های UI جاوا اسکریپت است که توسط شرکت های چند ملیتی مانند Netflix و Boeing پشتیبانی می شود . توسعه دهندگان وب می توانند از grommet در تلفن های همراه برای ایجاد طراحی قالب استفاده کنند. انواع ابزار تم ، نوع و چیدمان در دسترس است.

 

8-VMware Clarity :

VM Clarity طبق دستورالعمل های UX ، طراحی و سبک های  تمیزی را ارائه می دهد. این فریم ورک HTML و CSS را به همراه مؤلفه های مورد استفاده در انگولار را پشتیبانی می کند که همه می توانند در یک دسته قرار بگیرند. VMware Clarity ویژگی های استثنایی  UX را ارائه می دهد که شامل عملکرد کتابخانه Material است. بنابراین ،  یک کتابخانه جاوا اسکریپت UI با پشتیبانی تمیز ، مدرن و خوب است.

 

9-Angular Material :

Angular Material اجزای طراحی متریال شامل کارت ، گرید ، ساید ناو ، دیالوگ ، لیست و موارد دیگر را ارائه می دهد. جفت کردن Material در Angular  با Flex-Layout بسیار راحت است. بنابراین انواع مختلفی از مؤلفه های UI ، نتایج با کارایی بالا ، سفارشی سازی پیشرفته مؤلفه ها توسط یک جامعه کاربری متعهد را ارائه می دهد. Angular Material همچنین از توسعه شرکت پشتیبانی می کند که جزئی جدایی ناپذیر از صفحه مشتری خارجی ، برنامه موبایل و وب سایت شرکت است.

 

10- NGX Bootstrap :

NGX Bootstrap انواع اجزای اصلی bootstrap را که توسط توسعه دهندگان وب برای ایجاد یک برنامه وب لازم است ارائه می دهد. این نرم افزار از Angular استفاده می کند و هم در تلفن همراه و همچنین دسکتاپ عملکرد خوبی دارد. NGX Bootstrap از ادغام اجزای Bootstrap 3 و Bootstrap 4 با استفاده از Angular پشتیبانی می کند. مؤلفه های مختلف UI  انگولار موجود در بوت استرپ NGX شامل: صفحه بندی ، رتبه بندی ، هشدارها ، دکمه ها ، مرتب سازی ، زبانه ها ، راهنمای ابزار و موارد دیگر است.

 

جمع بندی 


امیدوارم تحقیقات ما در مورد 10 کتابخانه برتر JavaScript UI به شما کمک کنه که در راه پیشرفت برنامه های وب  خودتون حرکت کنید . اگر سؤال یا نظری دارید خوشحال میشم با من در میون بگذارید .

 

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید