معرفی سه نرم افزار برتر جایگزین تریلو در سال ۲۰۲۰

معرفی سه نرم افزار برتر جایگزین تریلو در سال ۲۰۲۰

معرفی سه نرم افزار برتر جایگزین تریلو در سال ۲۰۲۰Top 3 Software Alternatives to Trello in 2020

معرفی سه نرم افزار برتر جایگزین تریلو در سال ۲۰۲۰

توسط : admin
Trello به عنوان یکی از بهترین برنامه های کاربر پسند خود را برای ارائه خدمات در چندین سال آینده آماده کرده است. هدف آنها ادامه دادن محصولی است که در بالاترین سطح صداقت و کیفیت ، به کاربران خود ارائه دهد. اوه اما صبر کنید! یک مسئله ای وجود دارد - همه از رویکرد ساده Trello راضی نیستند. صادقانه بگویم ، Trello برخی از افراد را ناامید می کند زیرا حتی با وجود توان و قدرت ، همه موارد مورد نیاز کاربران را ندارد.

 

Trello دارای ویژگی های زیر نیست:

 • وظایف فرعی ، وابستگی به وظایف ، و گزارش مولتی بورد
 • خروجی به اکسل ، گزارشات کار و پیگیری هزینه
 • رصد هزینه جانبی ، رصد زمان و وارد کردن فایلهای پروژه مایکروسافت

 

 

سه نرم افزار برتر جایگزین تریلو :

 

۱−Clarizen :

کلاریزن چیزی  بیش از یک نرم افزار مدیریت پروژه است. این ابزار  مدیریت کار پیشرفته ، به شما امکان می دهد تا نقطه اتصال بین نحوه ابتکار عمل در آغاز تجارت ، چگونه ارگانهای شما برنامه هایی را برای پشتیبانی از اهداف شرکت ایجاد می کنند و اینکه چگونه کارمندان شما برای اجرای این اهداف همکاری می کنند را در دست داشته باشید .

 راه حلهای بسیار قابل انعطاف  Clarizen  باعث میشود براحتی اصول چابک (agile) را پیاده سازی نموده ، بنابراین می توانید کل چرخه کار خود را مدیریت کنید مانند :

Drive Focus : ایجاد یک خط دید در سراسر شرکت برای به اشتراک گذاشتن اهداف و افزایش مسئولیت پذیری.

افزایش اثربخشی : از روشهای مختلف کاری برای توانمندسازی اجرایی در سطح تیم پشتیبانی و در عین حال پیشرفت سطح نمونه کارها را در سراسر شرکت نیز فراهم می کنید.

پاسخ سریعتر : همکاری هدفمند و اطلاعات در زمان واقعی ، موضوعات بالقوه را با سرعت بیشتری برجسته می کند و به شما برای تنظیم مجدد پروژه و اقدام سریعتر  کمک می کند .

Clarizen - Enterprise Project Portfolio Management logo

 

۲−Monday.com :

Monday.com یک نرم افزار قدرتمند مدیریت پروژه است که به تیمها کمک می کند تا پروژه هایی را که به موقع نتیجه می گیرند ، چه در محل کار ،و چه در خانه ، برنامه ریزی و اجرا کنند. سهولت استفاده و انعطاف پذیری آن به معنی سوار شدن سریع برای تیم شما و امکان سفارشی سازی گردش کار  شما است. تیم شما با داشتن ویژگی های قدرتمند بهره وری مانند ردیابی زمان ، اعلان های خودکار ، وابستگی ها ، نمایش جدول زمانی و ادغام ها ، می تواند به نتایج بهتر و سریع تر برای هر نقطه عطف پروژه برسد.

 

Monday.com - Visual. Easy. Versatile. Try For Free! logo

 

۳−Mavenlink :

Mavenlink یک بستر نرم افزاری مدرن است که افراد ، پروژه ها و منافع را به هم متصل می کند. این ابزار یکپارچگی داده های پروژه  را در اختیار شما قرار می دهد تا کاربران همیشه اطلاعات لازم و دید کاملی از عملکرد خود داشته باشند. داده های زمان واقعی عملکرد پروژه را در هر دقیقه معین نشان می دهد ، بنابراین سهامداران همیشه می توانند با توجه به زمان و بودجه تصمیم گیری کنند. آنها همیشه می توانند هزینه های تحویل را بررسی کنند تا اطمینان حاصل کنند که حاشیه و ROI در هدف قرار دارند. این نرم افزار نمای کلی و جزئیاتی را ارائه می دهد که آیا این یک پروژه واحد است یا یک نمونه کار از پروژه ها. مدیریت منابع با استفاده از ویژگیهای پیشرفته مانند برآورد نقش محور و هوش تجاری ، کاربران را قادر می سازد منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهند. گزارشات شامل نمای به روز از عملکرد است .

Mavenlink - Turn Every Project Into a Success Story logo

 

8 نقطه ضعف مهم در استفاده از نرم افزار Trello

رقابت بین شرکت ها در تمام صنایع به طور مداوم روز به روز در حال رشد و تشدید است. بنابراین ، هر سازمان تلاش می کند تا خود را به روز و در حلقه مطالبات فراوان تجارت و مشتری خود قرار دهد ، حتی اگر این به معنای تغییر استراتژی ها و فرآیندهای آنها و همچنین ساختار سازمانی آنها باشد. همچنین تهدیدهای فزاینده ای برای امنیت وجود داشته است ، و همچنین مشاغل به سمت پروژه محورتر شدن حرکت می کنند. این اقدامات خواستار استفاده از نرم افزار مدیریت صحیح پروژه است تا بتواند در گوی رقابت باقی بمانند .

 

امروزه نرم افزار مدیریت پروژه   با ویژگی هایی  که امکان انجام چندین کار مانند برنامه ریزی کارآمدتر ، امکان همکاری و واگذاری وظایف به اعضا را فراهم آورد ، کامل محسوب میشود. با چنین نرم افزاری ، ماهیت سازمان با موفقیت پروژه محور می شود و راه را برای نتایج بهتر و تحویل مقرون به صرفه از پروژه فراهم می کند. Trello از محبوب ترین ابزارهای مدیریت پروژه آنلاین که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد ، شامل طرفدارانی است که سهولت استفاده و انعطاف پذیری آن را دوست دارند.

 

Trello ، بدون تردید ، یکی از نرم افزارهای پیشرو در زمینه مدیریت پروژه آنلاین است که تا ماه مه 2016 حدود 1.1 میلیون کاربر را به خود اختصاص داده است. با این وجود ، حتی با وجود این شماره ، هنوز هم همه مشکلات مدیریت پروژه  به طور کامل مرتفع نشده است . معایب آن شامل موارد زیر است :

 1. دید کلی آن محدود است. برای اینکه مدیران پروژه یک ایده جامع و کلی از یک پروژه داشته باشند ، باید دیدگاه های متفاوتی داشته باشند. گرچه Trello به کاربران خود اجازه می دهد تا نمای وضعیت و نمای اولویتی پروژه را مشاهده کنند ، اما نمی تواند این نمایش ها را همزمان نشان دهد که باعث می شود کاربران بتوانند تصویری جامع از وضعیت پروژه را مشاهده کنند. اگرچه نمای صفحه Kanban را ارائه می دهد ، این تنها یکی از نمایش هایی است که توسط بیشتر نرم افزارهای دیگر مدیریت پروژه ارائه شده است.
   
 2. ابزارهای چابکی بهتر از این وجود دارد. بسیاری از کاربران معتقدند که Trello از پروژه های Agile یا پروژه هایی که در بخش های کوچک به نام تکرارها تکمیل می شوند ، پشتیبانی می کند. به حقیقت گفته می شود ، ترلو فقط برای مدیریت عمومی پروژه مناسب ترین است زیرا به عنوان یک ابزار مدیریت وظیفه بصری عمل می کند. نکته خوب این است که می توان آنرا از طریق Power-Ups به ابزار Agile تبدیل کرد. با این حال ، پشتیبانی برای فعال کردن  بررسی تکرارها ندارد. تیم های چابک هنگام استفاده از ابزارهای واقعی مدیریت پروژه Agile ، می توانند از حمایت بهتری برخوردار شوند و تولیدی تر شوند.
   
 3. این ابزاری برای همه نیست. هرکسی که از Trello استفاده کرده باشد ، خواهد گفت که مانند یک تخته سفید خالی شامل وظایفی است که هر کس باید انجام دهد . در حالی که برای پروژه های کوچکتر کار می کند ، ممکن است برای تجسم پروژه ای که به وظایف بی شماری می پردازد ، مفید نباشد.
   
 4. Trello وابستگی های کار را نشان نمی دهد. وابستگی های مربوط به کار مربوط به رابطه بین یک کار موفق و یک کار قبلی است که برای یک پروژه لازم است تا یک مسیر مهم را دنبال کند. با این حال ، این تنها با یک راه حل که دارای نمای نمودار Gantt است که Trello ندارد. بنابراین ، ردیابی کارهای خاص و برنامه ریزی پروژه در مقایسه با استفاده از نرم افزارهایی که دارای  نمودار Gantt هستند ، چالش برانگیزتر است.
   
 5. ارتباطات به پیشرفت نیاز دارد. ارتباطات مؤثر كليدي براي هر پروژه موفق لازم است و بايد يك ويژگي قوي براي هر نرم افزار مديريت پروژه باشد. با این حال ، این مورد در ترلو خیلی قوی نیست. در مقایسه با سایر نرم افزارهایی که دارای سیستم پیام رسانی داخلی هستند ، Trello فقط به کاربران خود اجازه می دهد تا نظرات خود را در پشت کارتها برای همکاران ارسال کنند.
   
 6. یکپارچگی محدود است. برای تحویل موفقیت آمیز پروژه ، اغلب لازم است که مدیران پروژه با سایر سیستم های مدیریت پروژه هماهنگ شوند و با فرمت های مختلف فایل ترکیب کنند. این امر باعث می شود که نرم افزار ابزار ورودی مخصوص به خود را داشته باشد ، اما متأسفانه Trello آن را ندارد. بنابراین مدیران برای بارگیری فایلها حتی از رایج ترین نرم افزار مدیریت پروژه که پروژه Microsoft است غیرممکن است. در حقیقت ، کاربران مجبورند به برنامه های شخص ثالث متوسل شوند ، از API استفاده کنند یا حتی پرونده ها را کپی و الصاق کنند .
   
 7. فقط برای مدیریت عمومی پروژه مناسب است. برای سازمان های کوچک که مدیریت عمومی پروژه را انجام می دهند ، با کارهای کمتری کار می کنند ، تیم های کاری کوچک تری دارند و یک برنامه ساده را دنبال می کنند ، Trello گزینه مناسبی است . با این حال ، هرچه پروژه ها پیچیده تر شوند و تیم ها بزرگتر شوند و از ترکیبی از تابلوها استفاده کنند ، بهتر است از یک نرم افزار پیچیده تر مدیریت پروژه استفاده کنید.
   
 8. تریلو یک نرم افزار کاملاً برجسته مدیریت پروژه نیست. برای اینکه Trello نرم افزاری کاملاً مدیریت پروژه باشد ، باید کاربران خود را قادر به انجام کارهایی غیر از همکاری و مدیریت وظیفه کند. همچنین باید به کاربران آن اجازه دهد زمان و هزینه های خود را پیگیری کنند و به آنها کمک کند تا مطمئن شوند که در چارچوب بودجه و زمان کار خود کار می کنند. مهمتر از همه ، مدیران باید منابع لازم را برای تهیه گزارش وضعیت دقیق و منظم داشته باشند.
   

 

یكی از مؤثرترین ویژگی های Trello نسخه رایگان آن است كه در واقع راه حلهای مناسب برای پروژه ها و تیم های كوچك ارائه می دهد. با این حال ، هنگامی که این پروژه توسعه می یابد و راه حل های پیچیده تری را می طلبد ، تنها راه برای دستیابی به نسخه های پولی  آن است. از لحاظ قیمت گذاری ، می توان نرم افزارهای مدیریت پروژه دیگری را پیدا کرد که به کاربران امکان می دهد تقریباً با همان قیمت ، کارهای بیشتری انجام دهند.

 

جمع بندی

یک راه حل مدیریت پروژه می تواند واقعاً پیچیده باشد ، اما لازم نیست چنین باشد. در حالی که فکر می کنم 3 گزینه فوق نزدیکترین گزینه بالقوه برای Trello است ، چندین محصول دیگر نیز وجود دارند که بسته به نیاز شما ممکن است لیاقت تهیه لیست کوتاه نرم افزار PM را نیز داشته باشند. آیا گزینه های دیگر یا رقبای خوب Trello را می شناسید؟ یک بررسی برای نرم افزاری که از دست دادیم بگذارید و در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید