sitemap چیست و برای ویدیو و عکس چگونه تهیه میشود

sitemap چیست و برای ویدیو و عکس چگونه تهیه میشود

sitemap چیست و برای ویدیو و عکس چگونه تهیه میشودWhat is a sitemap ? video and image sitemap

sitemap چیست و برای ویدیو و عکس چگونه تهیه میشود

توسط : admin
sitemap یا نقشه سایت فایلی است که در آن می توانید اطلاعات مربوط به صفحات ، فیلم ها و سایر فایلهای موجود در سایت خود و روابط بین آنها را ارائه دهید. موتورهای جستجوگر مانند گوگل این فایل را می خوانند تا خزندگان آنها بتوانند راحت تر مسیر صفحات و فایل های سایت شما را تشخیص دهند.

 

نقشه سایت به Google می گوید که کدام صفحات و پرونده ها در سایت شما مهم هستند ، و همچنین اطلاعات ارزشمندی را در مورد این پرونده ها ارائه می دهد: به عنوان مثال ، وقتی صفحه ای در سایت شما بروز میشود با استفاده از  نقشه سایت به گوگل میگویید که آخرین تغییر این صفحه در چه تاریخی اتفاق افتاده تا گوگل جهت بازخوانی مجدد آن صفحه اقدام کند .

 

برای تهیه اطلاعات در مورد انواع خاص محتوا در صفحات خود از جمله محتوای فیلم و تصویر می توانید از نقشه سایت استفاده کنید. مثلا: 

 • اطلاعات یک ویدیو در نقشه سایت می تواند شامل زمان اجرا ، طبقه بندی و رتبه بندی و  مناسب بودن سن فیلم را مشخص کند.
 • اطلاعات یک تصویر در نقشه سایت می تواند شامل موضوع اصلی ، نوع و مجوز باشد.

 

آیا به نقشه سایت نیاز دارم؟

اگر صفحات سایت شما به درستی پیوند خورده باشند ، معمولاً Google می تواند بیشتر صفحات سایت شما را کشف کند. با این وجود ، یک نقشه سایت می تواند باعث شود خزنده ها ، مسیرها و صفحات سایتهای بزرگتر یا پیچیده تر یا پرونده های تخصصی تر را بهتر تشخیص دهند.

 

استفاده از نقشه سایت تضمین نمی کند که همه موارد موجود در نقشه سایت شما توسط موتور گوگل خزیده و ایندکس شوند ، زیرا فرآیندهای Google به الگوریتم های پیچیده برای برنامه ریزی خزیدن تکیه می کنند. با این حال ، در بیشتر موارد ، سایت شما از داشتن نقشه سایت سود خواهد برد و هرگز به خاطر داشتن آن پنالتی نخواهید شد.

 

شما به نقشه سایت نیازمندید اگر :

 

 • سایت شما واقعاً بزرگ است : در نتیجه ، به احتمال زیاد خزنده های وب Google از خزیدن برخی از صفحات جدید یا اخیراً به روز شده شما غافل می شوند.
 • سایت شما دارای بایگانی گسترده ای از صفحات محتوا است که مجزا بوده و یا به خوبی با یکدیگر پیوند ندارند : اگر صفحات سایت شما به طور طبیعی به یکدیگر ارجاع ندارند ، می توانید آنها را در یک نقشه سایت قرار دهید تا مطمئن شوید Google از صفحات شما غافل نمی شود.
 • سایت شما جدید است و پیوندهای خارجی کمی با آن وجود دارد : Googlebot و سایر خزنده های وب با دنبال کردن پیوندها از یک صفحه به صفحه دیگر ، وب را جستجو می کنند. در نتیجه ، اگر هیچ سایت دیگری به آنها پیوند نداشته باشد ، ممکن است Google صفحات شما را پیدا نکند.
 • سایت شما دارای محتوای رسانه ای غنی (ویدئو ، تصاویر) است یا در اخبار Google نمایش داده می شود : در صورت لزوم ، Google می تواند اطلاعات اضافی را از نقشه سایت برداشت کند .

 

شما به نقشه سایت نیاز ندارید اگر :

 

 • سایت شما "کوچک" است  :  منظور ما  از کوچک ،حدود 500 صفحه یا کمتر در سایت شماست. (فقط صفحاتی که فکر می کنید باید در نتایج جستجو باشند در این آمار هستند).
 • شما در یک سرویس میزبانی سایت ساده مانند Blogger یا Wix یا سایت های وبلاگی قرار دارید : اگر خود شما مدیر سایت خود هستید که براحتی میتوانید با توجه به سرویس مورد نظر و یا دستی، نقشه سایت را به سرعت تنظیم کنید.اگر از سایتهای وبلاگی استفاده میکنید ، ممکن است سرویس وبلاگ شما توسط برنامه هایی نقشه سایت را به طور پیش فرض ایجاد کند و نیاز نباشد که شما شخصا برای تولید آن اقدام کنید .
 • سایت شما بصورت درونی در صفحه اصلی ، دارای پیوندهایی به کل صفحات شما است : این بدان معنی است که Google می تواند با پیگیری پیوندها از صفحه اصلی ، تمام صفحات مهم را در سایت شما پیدا کند.
 • پرونده های رسانه ای (ویدئو ، تصویر) یا صفحات خبری  زیادی ندارید که نیازبه ایندکس شدن داشته باشند : اگر می خواهید آنها در نتایج جستجوی Google ظاهر شوند ، نقشه سایت می تواند به Google کمک کند تا پرونده های تصویری و تصویری یا مقاله های خبری را در سایت شما پیدا کرده و ایندکس کند. اگر نیازی به ایندکس شدن آنها در نتایج Image ، Video یا News نیستید ، ممکن است به نقشه سایت نیازی نداشته باشید.

 

نقشه سایت محتوای ویدئویی

نقشه سایت ویدیویی یک نقشه سایت است که شامل اطلاعات تکمیلی درباره ویدیو های موجود در صفحات شما است. ایجاد نقشه سایت ویدیو یک روش عالی برای کمک به Google است تا محتوای ویدیو را در سایت شما پیدا کند ، به خصوص محتوایی که اخیراً اضافه شده است یا ممکن است خزنده ها مکانیسمهای معمول آن  را کشف نکنند. نقشه سایت Google Video افزونه ای برای استاندارد نقشه سایت است.

 

در حالی که Google استفاده از نقشه های ویدیویی را توصیه می کند ،  از فید mRSS نیز پشتیبانی می کند.

 

دستورالعمل های نقشه های سایت ویدیویی

در اینجا دستورالعمل های پایه برای نقشه های ویدیویی شرح داده شده است :

 • می توانید یک نقشه سایت جداگانه فقط برای فیلم ایجاد کنید ، یا می توانید نقشه سایت ویدیویی را در یک نقشه سایت موجود جاسازی کنید ، هر کدام که برای شما راحت تر باشد انجام دهید.
 • می توانید چندین فیلم را در یک صفحه وب میزبانی کنید.
 • هر ورودی نقشه سایت URL صفحه ای است که میزبان یک یا چند فیلم است. ساختار هر ورودی نقشه سایت به شرح زیر است:
<url>
  <loc>https://example.com/mypage</loc>   <!-- URL of host page -->
  <video> ... information about video 1 ... </video>
  ... as many additional <video> entries as you need ...
</url>
 • ویدئوهای غیر مرتبط با صفحه میزبان را لیست نکنید. به عنوان مثال ، اگر ویدیو یک ضمیمه کوچک به صفحه بوده ،و یا به محتوای متن اصلی ربطی نداشته باشد.
 • هر ورودی در نقشه سایت ویدیویی شامل مجموعه ای از مقادیر مورد نیاز ، توصیه شده یا اختیاری است که شما تهیه می کنید. مقادیر پیشنهادی و اختیاری ابرداده مفیدی را ارائه می دهد که می تواند نتایج ویدیوی شما را ارتقا بخشد و توانایی Google را در گنجاندن ویدیوی شما در نتایج جستجو بهبود بخشد. جدول زیر برای فهرست عناصر نقشه سایت را مشاهده کنید.
 • اگر متن صفحه مفیدتر از اطلاعات موجود در نقشه سایت باشد ، ممکن است Google از متن صفحه ویدیو استفاده کند نه از متنی که در نقشه سایت خود تهیه می کنید.
 • Google نمی تواند تضمین کند که چه زمانی ویدیوهای شما ایندکس می شوند ، زیرا گوگل به الگوریتم های فهرست بندی  پیچیده خود بیشتر اعتماد دارد.
 • اگر Google نتواند محتوای ویدئویی را در URL ای که ارائه می دهید کشف کند ، ورودی های نقشه سایت نادیده گرفته می شود.
 • هر پرونده نقشه سایت که ارائه می دهید نباید بیش از 50،000 عنصر URL داشته باشد. اگر بیش از 50،000 فیلم دارید ، می توانید چندین نقشه سایت و یک فایل فهرست نقشه سایت ارائه دهید. شما نمی توانید فایلهای فهرست نقشه سایت را تو در تو ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که اگر شما برچسب های اختیاری اضافه می کنید ، ممکن است قبل از رسیدن به حد مجاز 50،000 ویدیو ، به حد آخر فشرده نشده 50MB برسید.
 • Google باید بتواند به فایل مبدأ یا پخش کننده دسترسی پیدا کند (یعنی پرونده یا پخش کننده نمی تواند توسط robots.txt مسدود شود ، به یک ورود نیاز داشته باشد یا در غیر این صورت برای Googlebot غیرقابل دسترسی باشد). متا فایل هایی که به بارگیری منبع از طریق پروتکل های استریم نیاز دارند پشتیبانی نمی شوند.
 • همه پرونده ها باید در دسترس Googlebot باشند. اگر می خواهید از دسترسی هرزنامه ها به محتوای ویدیوی خود در URL های <player_loc> یا <content_loc> جلوگیری کنید ، بررسی کنید که ربات قادر به دسترسی به سرور شما واقعاً Googlebot است.
 • اطمینان حاصل کنید که فایل robots.txt شما هیچ یک از موارد (از جمله URL صفحه میزبان ، URL ویدیو و URL تصویر کوچک) موجود در هر ورودی نقشه سایت را مسدود نمی کند.
 • Google بررسی می کند که اطلاعاتی که برای هر فیلم ارائه می دهید طبق با آنچه در سایت است ، مطابقت دارد. اگر اینطور نیست ، ممکن است ویدیوی شما ایندکس نشود.
 • می توانید صفحات را از سایت های مختلف در یک نقشه سایت مشخص کنید. همه سایت ها ، از جمله سایت حاوی نقشه سایت شما ، باید در سرچ کنسول گوگل تأیید شوند.

 

نمونه نقشه سایت ویدئویی

در اینجا یک نمونه نقشه سایت ویدیویی با یک صفحه میزبانی حاوی یک فیلم وجود دارد. این مثال شامل تمام برچسب هایی است که Google از آنها استفاده می کند.

<urlset xmlns="http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9"
    xmlns:video="http://www.google.com/schemas/sitemap-video/1.1">
  <url>
   <loc>http://www.example.com/videos/some_video_landing_page.html</loc>
   <video:video>
    <video:thumbnail_loc>http://www.example.com/thumbs/123.jpg</video:thumbnail_loc>
    <video:title>Grilling steaks for summer</video:title>
    <video:description>Alkis shows you how to get perfectly done steaks every
     time</video:description>
    <video:content_loc>
      http://streamserver.example.com/video123.mp4</video:content_loc>
    <video:player_loc>
     http://www.example.com/videoplayer.php?video=123</video:player_loc>
    <video:duration>600</video:duration>
    <video:expiration_date>2021-11-05T19:20:30+08:00</video:expiration_date>
    <video:rating>4.2</video:rating>
    <video:view_count>12345</video:view_count>
    <video:publication_date>2007-11-05T19:20:30+08:00</video:publication_date>
    <video:family_friendly>yes</video:family_friendly>
    <video:restriction relationship="allow">IE GB US CA</video:restriction>
    <video:price currency="EUR">1.99</video:price>
    <video:requires_subscription>yes</video:requires_subscription>
    <video:uploader
     info="http://www.example.com/users/grillymcgrillerson">GrillyMcGrillerson
    </video:uploader>
    <video:live>no</video:live>
   </video:video>
  </url>
</urlset>

 

فضا نام XML

برچسب های نقشه سایت ویدیو در فضای نام زیر تعریف شده است:

xmlns:video="http://www.google.com/schemas/sitemap-video/1.1"

 

تگ های نقشه سایت ویدئویی

تگالزامی؟شرح
<url>الزامیبرچسب والد برای یک آدرس صفحه منفرد در سایت خود. تعریف شده با فرمت نقشه های اصلی.
<loc>الزامی

صفحه میزبان را که یک یا چند فیلم در آنها میزبان است مشخص می کند. هنگامی که یک کاربر بر روی نتیجه ویدیویی در جستجوی Google کلیک کند ، به این صفحه ارسال می شود. این URL  در نقشه سایت باید منحصر به فرد باشد. توسط قالب اولیه نقشه سایت تعریف شده است.

 

برای چندین فیلم در یک صفحه ، یک برچسب <loc> برای صفحه ایجاد کنید ، به همراه یک عنصر فرزند <video> برای هر فیلم در آن صفحه.

<video:video>الزامیعنصر والد برای کلیه اطلاعات در مورد یک فیلم واحد در صفحه مشخص شده توسط <loc>.
<video:thumbnail_loc>الزامیURL ی که به پرونده تصویر بند انگشتی ویدیو اشاره دارد.
<video:title>الزامیعنوان فیلم. همه عناصر HTML باید در یک بلوک CDATA قرار بگیرند. توصیه می کنیم این عنوان را با عنوان ویدیویی که در صفحه وب نمایش داده می شود مطابقت داشته باشد.
<video:description>الزامیتوضیحی از فیلم. حداکثر 2048 نویسه. همه عناصر HTML باید در یک بلوک CDATA قرار بگیرند. باید مطابق با توضیحات نمایش داده شده در صفحه وب باشد (لازم نیست کلمه به کلمه یکسان باشد).
<video:content_loc>

الزامی: یا

video:content_loc

یا

video:player_loc

URL یی که به پرونده رسانه واقعی ویدیو اشاره دارد. باید یکی از قالبهای پشتیبانی شده باشد.

HTML یک فرمت پشتیبانی نشده است. فلش مجاز است ، اما دیگر در اکثر سیستم عامل های تلفن همراه پشتیبانی نمی شود ، و بنابراین به احتمال کمتری ایندکس شود.

 

نباید مانند آدرس <loc> باشد.

 

این معادل VideoObject.contentUrl در داده های ساخت یافته است.

 

بهترین روش: اگر می خواهید دسترسی به محتوای خود را محدود کنید اما خزنده ها هنوز هم آن را شناسایی کنند ، اطمینان حاصل کنید که Googlebot می تواند با استفاده از یک جستجوی معکوس DNS به محتوای شما دسترسی پیدا کند.

<video:player_loc>

الزامی: یا

video:content_loc

یا

video:player_loc

URL که برای یک فیلم خاص به یک پخش کننده اشاره می کند. معمولاً این اطلاعات در عنصر src در برچسب <embed> است. نباید مانند آدرس <loc> باشد. برای ویدیوی YouTube ، این مقدار بیشتر از video:content_loc استفاده می شود. این تگ معادل VideoObject.embedUrl در داده های ساخت یافته است.

 

نباید مانند آدرس  <loc> باشد.

 

ویژگی های:

 

allow_embed [اختیاری] این که آیا Google می تواند فیلم را در نتایج جستجو جاسازی کند. مقادیر مجاز yes یا no.

بهترین روش: اگر می خواهید دسترسی به محتوای خود را محدود کنید اما خزنده ها هنوز هم آن را شناسایی کنند ، اطمینان حاصل کنید که Googlebot می تواند با استفاده از یک جستجوی معکوس DNS به محتوای شما دسترسی پیدا کند.

<video:duration>پیشنهاد میشودمدت زمان فیلم ، در چند ثانیه. مقدار باید از 1 تا 28800 (8 ساعت) باشد.
<video:expiration_date>در صورت استفاده پیشنهاد میشود

تاریخی که پس از آن فیلم دیگر در دسترس نخواهد بود ، در فرمت W3C. اگر ویدیوی شما منقضی نشده است ، این برچسب را ترک کنید. در صورت وجود ، جستجوی Google بعد از این تاریخ فیلم شما را نشان نمی دهد.

 

مقادیر پشتیبانی شده عبارتند از تاریخ کامل (YYYY-MM-DD) ، یا تاریخ کامل به علاوه ساعت ، دقیقه و ثانیه و منطقه زمانی (YYYY-MM-DDThh: mm: ss + TZD).

 

مثال: 2012-07-16T19:20:30+08:00

<video:rating>اختیاریرتبه بندی ویدیو. مقادیر پشتیبانی شده اعداد شناور در محدوده 0.0 (حداقل) تا 5.0 (حداکثر) ، شامل هستند.
<video:view_count>اختیاریتعداد دفعات مشاهده فیلم.
<video:publication_date>اختیاری

تاریخ انتشار این ویدئو ، با فرمت W3C. مقادیر پشتیبانی شده عبارتند از تاریخ کامل (YYYY-MM-DD) یا تاریخ کامل به علاوه ساعت ها ، دقیقه ها و ثانیه ها و منطقه زمانی (YYYY-MM-DDThh: mm: ss + TZD).

 

مثال: 2007-07-16T19: 20: 30 + 08: 00

<video:family_friendly>اختیاری

بله (yes)  این ویدئو با SafeSearch در دسترس است.

 

خیر(no)  فیلم فقط با SafeSearch خاموش در دسترس است.

<video:restriction>اختیاری

این که آیا ویدیوی خود را در نتایج جستجو از کشورهای خاص نشان داده یا مخفی کنید.

 

لیستی از کد کشورها را با فرمت ISO 3166 مشخص کنید. فقط برای هر ویدیو می توان از یک برچسب <video:restriction> استفاده کرد. اگر برچسب <video:restriction> وجود نداشته باشد ، گوگل فرض می کند که این فیلم می تواند در همه مکان ها پخش شود. توجه داشته باشید که این برچسب فقط بر نتایج جستجو تأثیر می گذارد. این کار مانع از یافتن یا پخش ویدیوی شما در یک مکان محدود توسط هر وسیله دیگر نمی شود. 

 

ویژگی ها:

 

relationship [اجباری] این که آیا این ویدئو در نتایج جستجو در کشورهای مشخص مجاز یا رد شده است. مقادیر پشتیبانی شده مجاز یا رد می شوند. در صورت اجازه ، کشورهای ذکر شده مجاز هستند ، کشورهای دارای فهرست مجاز رد می شوند. در صورت رد ، کشورهای ذکر شده رد می شوند.

مثال: این مثال اجازه می دهد تا نتیجه جستجوی ویدیو فقط در کانادا و مکزیک نشان داده شود:

 

<video:restriction relationship="allow">CA MX</video:restriction>

<video:platform>اختیاری

این که آیا ویدیوی خود را در نتایج جستجو بر روی انواع مشخص شده پلتفرم ، نمایش یا پنهان کنید. این لیستی از انواع پلتفرم دارای فضای محدود است. توجه داشته باشید که این تنها بر نتایج جستجو در انواع دستگاه مشخص شده تأثیر می گذارد. این تگ مانع از پخش شدن ویدیوی شما توسط کاربر نمی شود.

 

برای هر ویدیو فقط یک برچسب <video: platform> نمایش داده می شود. اگر برچسب <video: platform> وجود نداشته باشد ، گوگل فرض می کند که این فیلم می تواند در همه سیستم عامل ها پخش شود.

 

مقادیر پشتیبانی شده:

 

وب - مرورگرهای رایانه ای سنتی روی دسک تاپ و لپ تاپ.

mobile - مرورگرهای تلفن همراه ، مانند برنامه های تلفن همراه یا رایانه های لوحی.

tv - مرورگرهای تلویزیون ، مانند برنامه های موجود در دستگاه های GoogleTV و کنسول های بازی.

ویژگی ها:

 

relationship [ضروری] مشخص می کند که آیا ویدیو برای سیستم عامل های مشخص محدود شده یا مجاز است. مقادیر پشتیبانی شده مجاز یا انکار می شوند. در صورت اجازه ، هر سیستم عامل حذف شده رد خواهد شد. در صورت انکار ، هر سیستم عامل حذف شده مجاز خواهد بود.

مثال: مثال زیر به کاربران در وب یا تلویزیون اجازه می دهد اما دستگاه های تلفن همراه نداشته باشند:

<video:platform relationship="allow">web tv</video:platform>

<video:price>اختیاری

قیمت دانلود یا مشاهده فیلم. این برچسب را برای فیلم های رایگان رد کنید. میتوان بیش از یک عنصر <video:price> درج کرد (برای مثال برای تعیین ارزهای مختلف ، گزینه های خرید یا قطعنامه).

 

ویژگی ها:

 

currency [ضروری] ارز را با فرمت ISO 4217 مشخص می کند.

type [اختیاری] گزینه خرید را مشخص می کند. ارزشهای پشتیبانی شده اجاره و متعلق به خود هستند. اگر این مشخص نشده باشد ، مقدار پیش فرض متعلق به خودش است.

resolution [اختیاری] وضوح نسخه خریداری شده را مشخص می کند. مقادیر پشتیبانی شده hd و sd هستند.

<video:requires_subscription>اختیارینشان می دهد که یک اشتراک (چه پولی و چه رایگان) برای دیدن این فیلم لازم است. مقادیر مجاز بله یا خیر.
<video:uploader>اختیاری

نام آپلودکننده ویدیو فقط در هر فیلم فقط یک <video:uploader> مجاز است. مقدار رشته ، حداکثر 255 کاراکتر.

 

ویژگی ها:

 

info [اختیاری] URL یک صفحه وب را با اطلاعات اضافی درباره این آپلودکننده مشخص می کند. این URL باید در همان دامنه برچسب <loc> باشد.

<video:live>اختیارینشان می دهد که آیا این فیلم پخش مستقیم دارد یا خیر. مقادیر پشتیبانی شده بله یا خیر.
<video:tag>اختیاری

یک برچسب رشته دلخواه که ویدیو را توصیف می کند. برچسب ها عموماً توصیفات بسیار کوتاهی از مفاهیم کلیدی مرتبط با یک فیلم یا قطعه محتوا هستند. یک فیلم واحد می تواند چندین برچسب داشته باشد ، اگرچه ممکن است فقط به یک دسته تعلق داشته باشد. به عنوان مثال ، ویدئویی در مورد کباب کردن غذا ممکن است در گروه "کباب کردن" قرار داشته باشد ، اما می تواند "استیک" ، "گوشت" ، "تابستان" و "فضای باز" را برچسب گذاری کند. برای هر برچسب مرتبط با یک ویدیو ، یک عنصر <video:tag> جدید ایجاد کنید. حداکثر 32 برچسب مجاز است.

<video:category>اختیاریشرح مختصری از دسته گسترده ای که فیلم به آن تعلق دارد. این رشته بیشتر از 256 نویسه است. به طور کلی ، دسته بندی ها گروه بندی گسترده ای از مطالب با موضوع هستند. معمولاً یک ویدیو متعلق به یک دسته واحد خواهد بود. به عنوان مثال ، سایتی در مورد پخت و پز می تواند دارای دسته هایی برای گوشت ، پخت و کباب کردن باشد.
<video:gallery_loc>اختیاریدر حال حاضر استفاده نمی شود.

 

 

نقشه سایت عکس

برای لیست کردن تصاویر می توانید از یک نقشه سایت جداگانه استفاده کنید ، یا می توانید اطلاعات نقشه را به یک نقشه سایت موجود اضافه کنید. مثال زیر یک نقشه سایت برای صفحه http://example.com/sample.html را نشان می دهد که شامل دو تصویر است.

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<urlset xmlns="http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9"
    xmlns:image="http://www.google.com/schemas/sitemap-image/1.1">
 <url>
  <loc>http://example.com/sample.html</loc>
  <image:image>
   <image:loc>http://example.com/image.jpg</image:loc>
  </image:image>
  <image:image>
   <image:loc>http://example.com/photo.jpg</image:loc>
  </image:image>
 </url> 
</urlset> 

با استفاده از طرح خلاصه در مثال بالا می توانید حداکثر 1000 تصویر برای هر صفحه لیست کنید!

 

فضا نام XML

xmlns="http://www.google.com/schemas/sitemap-image/1.1"

 

تعاریف تگهای عکس

تگالزامی؟شرح
<image:image>بلیتمام اطلاعات مربوط به یک تصویر واحد را ضمیمه می کند. هر برچسب <url> می تواند حاوی ۱۰۰۰ برچسب <image:image> باشد.
<image:loc>بلی

نشانی اینترنتی تصویر.

در بعضی موارد ، URL ممکن است در همان دامنه سایت اصلی شما نباشد. مادامی که هر دو دامنه در کنسول جستجو تأیید شوند اشکالی ندارد. اگر به عنوان مثال از شبکه تحویل محتوا مانند Google Sites برای میزبانی تصاویر خود استفاده می کنید ، مطمئن شوید که سایت میزبان در کنسول جستجو تأیید شده است. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که فایل robots.txt شما خزیدن هر محتوا را که می خواهید فهرست بندی کنید مجاز بداند .

<image:caption>خیرزیر نویس تصویر
<image:geo_location>خیر

موقعیت جغرافیایی تصویر. به عنوان مثال :

<image:geo_location>Limerick, Ireland</image:geo_location>

<image:title>خیرعنوان تصویر
<image:license>خیرنشانی اینترنتی برای مجوز تصویر.

 

 

نظرات :

در عرض چند دقیقه برای ایجاد حساب

کاربری خود اقدام کنید


اکنون حساب کاربری خود را ایجاد کنید!


ایجاد حساب کاربری

با ثبت نام در نیلوتک از آخرین بروز رسانی های آموزش ها و مقالات سایت مطلع شوید